W związku z nieoczekiwaną popularnością, cyklicznego programu ” Who Wants to Go to Japan?” zagościł on na japońskich ekranach telewizyjnych na stałe!

Dzięki waszym wszelkim zgłoszeniom w podróż do Japonii w ramach programu poleciało aż trzech pasjonatów! Była to piękna gejsza Pani Justyna Dajczak, Pan Czesław Zabiegło, który tworzy repliki samurajskich zbroi a także Pan Paweł Chojnacki, którego największą pasją jest historia samurajów z epoki Sengoku i wie o nich wszystko!

Znów chcemy kogoś wysłać do Kraju Kwitnącej Wiśni, musicie jedynie podać nam jak najwięcej powodów aby to zrobić! Zgłaszajcie się, piszcie – może to właśnie was potrzebujemy!

Zachęcamy Was do wysyłania zgłoszeń w formie filmików. W krótkim nagraniu do 5 minut pokażcie nam, kim jesteście i czym się interesujecie. Rozdzielczość jest bez znaczenia – możecie nawet nakręcić z komórki, bo to, co się liczy dla nas najbardziej, to treść oraz Wasze zaangażowanie i osobowość!

Przesyłajcie nam linki (wideo koniecznie wgraj na zewnętrzny serwer, np. MegaFile) do swoich nagrań na research@kaneko.pl, dopisując w reszcie wiadomości swoje dane:  imię, nazwisko, numer kontaktowy, miasto zamieszkania, wiek. Im ciekawsza twoja prezentacja, tym większe szanse masz na wyjazd! Jeśli jednak nie masz możliwości nagrania filmiku, to nie martw się – możesz nam również wysłać zgłoszenie w formie tekstowo-zdjęciowej.

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie osób, które całym sercem kochają Japonię!!!

Czekamy na Wasze zgłoszenia!!! 
 

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.