W związku z nieoczekiwaną popularnością cyklicznego programu “Who Wants to go to Japan?”, czyli po polsku “Kto chce polecieć do Japonii?”, zagościł on na japońskich ekranach telewizyjnych na stałe!

Dzięki Waszym wszelkim zgłoszeniom w podróż do Japonii w ramach programu poleciało wielu pasjonatów. Była to m.in. piękna gejsza Justyna Dajczak, Czesław Zabiegło, który tworzy repliki samurajskich zbroi, Paweł Chojnacki, którego największą pasją jest historia samurajów z epoki Sengoku, Agnieszka Matianowska – zawodniczka sumo, Ania Mroczek, która wie wszystko o japońskich rybach, Sebastian Pudełko – twórca ogrodów japońskich, Helena Pawłowska – mistrzyni japońskiego łucznictwa, Lulu Samborska – specjalistka od japońskich świątyń, Manuela Szymańska, która jest świetna w kendo, Piotr Kieżun i Paweł Rurak, uprawiający japoński styl pływania nihoneiho

Ale to wciąż dla nas za mało! Znów chcemy kogoś wysłać do Kraju Kwitnącej Wiśni. Musicie jedynie podać nam jak najwięcej mocnych argumentów, aby to zrobić! Zgłaszajcie się, piszcie – może to właśnie Was potrzebujemy!

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie filmików, ponieważ w tej sposób jury może od razu zobaczyć pasję i osobowość kandydata! W krótkim (do 3 minut) nagraniu pokażcie nam, kim jesteście i czym się interesujecie. Rozdzielczość jest bez znaczenia – możecie nawet nakręcić filmik komórką, bo to, co się liczy dla nas najbardziej, to treść oraz Wasze zaangażowanie i osobowość! Przedstaw swoją wyjątkową pasję do japońskiej kultury lub sportu, a także powiedz, co wyjątkowego chciał(a)byś zrobić w Japonii dzięki programowi. Pamiętaj, że telewizja może więcej niż zwykły turysta – pomyśl o spotkaniu z kimś wyjątkowym związanym z Twoją pasją, np. słynnym mistrzem, lub odwiedzeniem miejsca, do którego zwykle nie miał(a)byś wstępu. Oczywiście wszystko to w związku z pasją, którą nam przedstawiasz!

Pamiętaj, by wideo koniecznie wgrać na zewnętrzny serwer (np. WeTransfer), w przeciwnym razie może gdzieś “utknąć” i do nas nie dotrzeć. Dopisz w reszcie wiadomości swoje dane:  imię, nazwisko, numer kontaktowy, miasto zamieszkania, wiek. Im ciekawsza Twoja prezentacja, oraz im bardziej oryginalna Twoja pasja związana z Japonią, tym większe szanse masz na wyjazd! Jeśli jednak nie masz możliwości nagrania filmiku, nie martw się – możesz również wysłać zgłoszenie w formie tekstowo-zdjęciowej.

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie osób, które całym sercem kochają Japonię!

Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: research@kaneko.pl!

(Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami)